Atrakcje zimowe w Zakopanem i okolicach

 

Zima w Zakopanem potrafi być naprawdę piękna i magiczna, nie bez przyczyny miasto to nazywane jest zimową stolicą Polski. Atrakcji w tym miejscu podobnie, jak i w najbliższej okolicy jest naprawdę sporo, więc każdy powinien znaleźć zimą idealną aktywność dla siebie.

 

Dlaczego warto spędzić zimę w Zakopanem?

 

Zimą Zakopane jest pełne atrakcji, wbrew pozorom miasto będzie prawdziwym rajem nie tylko dla miłośników zimowego szaleństwa na nartach. Tak naprawdę niezależnie od pory roku każdy będzie mógł spędzić tu ciekawie czas, dokładnie w taki sposób, jaki lubi i jaki sprawia mu przyjemność. Niekoniecznie musi się to skupiać na aktywnościach sportowych. Czasem dobrze jest odwiedzić to miejsce dla samych widoków - o żadnej porze roku góry nie są tak spokojne i nie wyglądają tak wspaniale, jak właśnie zimą.

Wróć do strony głównej


Termy Chochołowskie

17 km

Dolina Kościeliska

7 km

Aqua Park Zakopane

2 km

Harenda Wyciągi

4,5 km

Ski Suche Wyciąg

9 km

Mobile menu

Co można robić zimą w Zakopanem?

 

Zima w Zakopanem może być naprawdę bogata w różnego rodzaju atrakcje. Co warto zobaczyć i co robić zimą w Zakopanem i okolicach?

 

Termy Chochołowskie

 

Osoby, które niespecjalnie przepadają za aktywnością fizyczną, będąc w Zakopanem, powinny odwiedzić Termy Chochołowskie. To duży kompleks basenów zewnętrznych z licznymi wodnymi atrakcjami, który dostępny jest dla turystów przez cały rok, jednak zdecydowanie największe wrażenie robi na nich właśnie w okresie zimowym. W Termach Chochołowskich poza basenami można skorzystać także z Groty Solnej, łaźni, sauny czy izby solnej wodną kaskadą.

 

Stacja Narciarska Szymoszkowa

 

Wybierając najciekawsze atrakcje zimowe w Zakopanem, nie sposób oczywiście pominąć wyciągów narciarskich. Stacja Narciarska Szymoszkowa to miejsce idealne dla osób chcących trochę poszaleć na nartach, a w czasie jazdy na górę obserwować piękną panoramę gór. To miejsce dla całych rodzin - przy dolnej stacji kolei znajduje się KidsPark Szymoszkowa.

 

Krupówki i Gubałówka

 

Zimowe atrakcje w Zakopanem to każe Krupówki, czyli jeden z najsłynniejszych deptaków w Polsce oraz Gubałówka, miejsce dla osób chcących podziwiać malownicze widoki górskie w zimie.

 

Dolina Kościeliska

 

Zimą Dolina Kościeliska, miejsce z bogatą historią prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Miejsce można potraktować jako punkt startowy do wyprawy w wyższe partie gór (o ile oczywiście pozwalają na to warunki atmosferyczne) lub po prostu pospacerować po okolicy podziwiając widoki, lub odwiedzając jedną z lokalnych jaskiń udostępnianych dla ruchu turystycznego.

 

Zakopane zimą skrywa mnóstwo atrakcji dla turystów, które warto odkryć. W tym miejscy odpocznie każdy, niezależnie od tego, czy preferuje aktywny wypoczynek, pieszą turystykę czy gorące lokalne baseny.

Szymoszkowa

2 km

Dolina Strążyska

1 km

Krupówki

0,7 km

Gubałówka

1 km

Willa Czerwony Dwór

0.2 km

Santander Bank Polska

79 1090 1838 0000 0001 3761 4285

 

SWIFT: WBKPPLPP

BIC: WBKPPLPP

IBAN: PL 79 1090 1838 0000 0001 3761 4285

 

Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę należy poinformować o tym wcześniej, przy dokonywaniu rezerwacji  oraz podać NIP.

 

 

Serce Tatr Residence Zakopane

 

ul. Kasprusie 48

34-500 Zakopane

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko rezerwującego

ul. Kasprusie 48

34-500 Zakopane