Atrakcje w Zakopanem

 

Serce Tatr to malownicza willa znajdująca się w centrum Zakopanego. Stąd można łatwo dotrzeć do wszystkich najważniejszych atrakcji Zimowej Stolicy Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi i - koniecznie - do ich odwiedzenia.

 

Co warto zobaczyć w Zakopanem?

 

Zakopane to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdują się tu obiekty rekreacyjne, miejsca nawiązujące do lokalnej historii, a także kluby i dyskoteki. Co zwiedzać w Zakopanem, aby podróż do tego miasta była niezapomnianym przeżyciem?

 

Zakopiańskie Termy - coś dla miłośników wodnego relaksu

 

Czy wiecie, że słynne Zakopiańskie Termy znajdują się zaledwie 2 km od naszego hotelu? Oznacza to, że dotrzecie tam w 6 minut, jeśli pojedziecie autem i w 20 minut, jeśli wybierzecie wariant pieszy. Na terenie obiektu znajdują się m.in.:

 

  • baseny termalne,
  • grota solna i strefa saun,
  • kręgielnia wraz z salą zabaw,
  • siłownia,
  • centrum rehabilitacji.

 

A jeśli jesteście rodzicami i chcecie sprawdzić, jakie atrakcje w Zakopanem dla dzieci przygotowały Termy, to koniecznie odwiedźcie tutejszą szkołę pływania.

 

Muzeum Tatrzańskie - coś dla miłośników zakopiańskiej kultury

 

Jeśli chcą Państwo poznać Tatry od kolebki, to koniecznie odwiedźcie Muzeum Tatrzańskie im. dr. Tytusa Chałubińskiego. Znajdują się tam artefakty pamiętające czasy rozwoju pierwszych, podtatrzańskich wsi. W Muzeum można znaleźć przedmioty, które towarzyszyły wielu pokoleniom górali, a także przekonać się, jak wyglądało ich codzienne życie. Od naszego hotelu do obiektu dzieli Was zaledwie 800 metrów.

 

Kolejka w Kuźnicach i kolejka na Gubałówkę - coś dla osób kochających górskie plenery

 

Zaledwie 3,8 km od naszego hotelu znajduje się dolna stacja kolejki w Kuźnicach. Stamtąd można już łatwo dotrzeć na Kasprowy Wierch. Znacznie bliżej, bo zaledwie 1 km od nas umiejscowiona jest dolna stacja kolejki na Gubałówkę. A czy wiecie, że właśnie tam znajduje się najwyżej położona w Polsce... plaża? Koniecznie ją zobaczcie, ponieważ oferuje ona niesamowity widok na górskie szczyty.

 

Karczma Zapiecek - coś dla lubiących dobrze zjeść

 

Na koniec zapraszamy do Karczmy Zapiecek, w którym możecie zjeść przysmaki charakterystyczne dla góralskiej kuchni. A jeśli nadal zastanawiacie się, co zwiedzić w Zakopanem, to koniecznie odwiedźcie ją ponownie, gdyż znajdziecie tu mnóstwo energii na zakopiańskie eskapady.

 

Naturalnie dla wszystkich ceniących sobie góralskie atrakcje, Zakopane i okolice mają znacznie więcej do zaoferowania. Dlatego warto do nas przyjeżdżać częściej, gdyż zdecydowana większość z nich znajduje się blisko nas.

Wróć do strony głównej

Muzeum Tatrzańskie

0.8 km

Plac Niepodległości

0.7 km

Kuźnice - kolejka

3.8 km

Sanktuarium

2 km

Karcma Zapiecek

2 km

Kolejka na Gubałówkę

1 km

Krupówki

0.7 km

Dolina Strążyska

1 km

Klub Morskie Oko

2 km

Aqua Park Zakopane

2 km

Le Scandale Zakopane

2 km

Willa Czerwony Dwór

0.2 km

Willa Atma

0.2 km

Góralska Tradycja

2 km

Pizzeria Da Adamo

0.9 km

Javorina

0.3 km

Karczma Sabała

1.5 km

VavaVoom Club

1.5 km

Kino Sokół

0.5 km

Adamo Trattoria

0.6 km

Santander Bank Polska

79 1090 1838 0000 0001 3761 4285

 

SWIFT: WBKPPLPP

BIC: WBKPPLPP

IBAN: PL 79 1090 1838 0000 0001 3761 4285

 

Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę należy poinformować o tym wcześniej, przy dokonywaniu rezerwacji  oraz podać NIP.

 

 

Serce Tatr Residence Zakopane

 

ul. Kasprusie 48

34-500 Zakopane

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko rezerwującego

ul. Kasprusie 48

34-500 Zakopane